ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آغاز ثبت نام الکام گیمز در الکامپ بیست و چهار از پنجم خرداد

elecomgames

ثبت نام الکام گیمز در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ همزمان با الکام استارز از پنجم تا ۱۲ خرداد ماه شروع میشود.

به گزارش ستاد اجرایی الکامپ، امسال در سالن الکام گیمز تولیدکنندگان و توسعه دهندگان گیم و سرگرمی های رایانه ای می توانند از طریق سایت elecom-stars.com ثبت نام کنند و در نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم حاضر شوند.

ثبت نام در سالن الکام گیمز همزمان با ثبت نام در سالن الکام استارز شنبه پنجم خرداد ماه در گروه بندی های متنوع آغاز خواهد شد. گروه نخست تیم های بازی ساز هستند که میتوانند با پرداخت ۷۵۰ هزار تومان میز و فضای اختصاصی برای معرفی و به نمایش گذاشتن دستاوردهای خود دریافت کنند.

از سوی دیگر برای توسعه دهندگان مستقل در این سالن فضایی در نظر گرفته شده است که شامل کانتر و فضای جلسه اشتراکی است که با پرداخت ۲۵۰ هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

همینطور تولیدکنندگان و توسعه دهندگان بزرگ بازی های موبایل و PCهم که علاقه مند به حضور در فضای بزرگتری هستند میتوانند طبق تعرفه های رسمی شرکت سهامی نمایشگاه ها متراژ درخواستی خود را دریافت کنند.

پیش بینی میشود با حضور فعالان عرصه گیم، بازی ها و سرگرمی های رایانه ای کارشناسان و علاقه مندان به این حوزه نیز به عنوان شرکت کننده و بازدیدکننده در نمایشگاه الکامپ حاضر شوند و بخشی از گردهمایی بزرگ عرضه کنندگان خدمات و تجهیزات صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات باشند.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) ششم تا نهم مردادماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *