ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیا هوآوی از گوشی سه دوربین خود پرده برداری می کند؟

huaweip201

هوآوی اخیراً Mate 10 Pro را در CES 2018 به نمایش گذاشته است و در حال حاضر برای راه اندازی گوشی دیگری به نام P20 خود را آماده می کند. در حال حاضر تصاویری از این گوشی در وب سایت تنظیم کننده ارتباطات چین به نام TENAAl منتشرشده است. شایعات قبلی در مورد این دستگاه آن بود که این گوشی دارای ۳ لنز دوربین و یک notch (مانند آیفون X) خواهد بود. اما این عکس ها نشانگر تنها دو لنز دوربین در این گوشی هستند. تنظیم عمودی آن دارای یک فوکوس اتوماتیک لیزری و فلاش LED دوگانه می باشد. بالاتر از آن دو لنز دوربین قرارداشته و  در جلوی آن یک لنز دوگانه برای سلفی گرفتن وجود دارد.

عکس منتشر شده در وبسایت چینی مربوط به محصول جدید هوآوی

هوآوی چندین ماه طولانی را در ایالات متحده آمریکا پشت سر گذاشته است. Mate 10 Pro به تنهایی وارد بازار شد و هیچ شرکایی نداشت به همین سبب با اتهامات جاسوسی برای دولت چین مواجه شده بود. اخیراً افرادی که گزارش های جعلی در وبسایت Best Buy’s می نویسند دستگیر شده اند و FBI، CIA و NSA نسبت به استفاده از محصولات هوآوی در ایالات متحده آمریکا هشدار داده اند.

کریس وری، مدیر عامل FBI، گفت که دولت عمیقاً نگران خطرات اجازه دادن به هر شرکتی یا موسسه ی خارجی است که ارزش های خود را به اشتراک نمی گذارند برای به دست آوردن موقعیت های قدرت در داخل شبکه های مخابراتی ما نادیده گرفته می شود”.

Huawei در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۱۸ (تنها کمتر از چند روز دیگر) در یک رویداد در پاریس محصول جدید خود را معرفی خواهد کرد و انتظار می رود که این محصولات این سه مدل باشند:  P20، P20 Lite و P20 Plus. وجود یک notch در آن ها به احتمال بسیار تایید می شود اما راجع به دوربین سوم باید بگوییم که این شرکت  در چند روز اخیر یک ویدیوی تیزری کوتاه منتشر کرد که به نظر می رسد همچنان شایعه سازی سه دوربین را تقویت می کند.

گر چه مدل فوق دو دوربین را نشان می دهد و آندروید به تازگی گوشی دیگری را با دو دوربین نشان داده است که گفته می شود P20 اولیه است. اما احتمالاً نمونه های اولیه و تصاویری که تا کنون لو رفته اند دارای دو دوربین هستند و یک مدل دارای سه دوربین هم وجود دارد که به زودی از وجود یا عدم وجود چنین چیزی پرده برداری می شود.


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *