ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

افتتاح خط تولید عظیم یخچال‌های ال‌جی توسط گلدیران

DSC_0319

شرکت صنایع گلدیران در ادامه برنامه های خود اقدام به تاسیس و راه اندازی خط تولیدی عظیم در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان کرده که با همکاری شرکت ال‌جی میسر شده است. هدف از ساخت و راه اندازی این خط، تولید بیش از ۱۰ مدل مختلف از انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید و Door in door ال‌جی است که با ظرفیت سالانه ۱۵۰ هزار دستگاه و همراه با آخرین تکنولوژی ال‌جی به راه افتاده است.

با توجه به اهمیت راه اندازی این پروژه، در آستانه دهه مبارک فجر و همزمان با سفر رييس جمهور  محترم جناب آقای دكتر روحانی به استان كرمان، شركت گلديران خط توليد انواع يخچال فريزر، ساید بای ساید و Door in door ال‌جی را توسط جناب آقای دکتر محمد شریعتمداری وزير محترم صنعت، معدن و تجارت افتتاح كرد.

این طرح که در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های ابلاغی مربوط به اقتصاد مقاومتی به اجرا درآمده است سه هدف اشتغالزایی، انتقال دانش فنی و جذب سرمایه های خارجی را مدنظر خود قرار داده است بدین ترتیب که با راه اندازی این خط تولید برای ۵۲۰ نفر اشتغال‌زایی مستقیم و برای ۵۰۰۰ نفر نیز اشتغال‌زایی غیرمستقیم صورت خواهد گرفت.

این پروژه عظیم حاصل همکاری یک ساله شرکت صنایع گلدیران و شرکت ال‌جی بوده است که در منطقه اقتصادی سیرجان در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار و سالن‌هایی به مساحت ۶۰ هزار مترمربع بنا نهاده شده است.

سرمایه گذاری انجام شده برای این پروژه به دو صورت ارزی و ریالی انجام گرفته است بدین ترتیب که ۳۰ میلیون دلار سرمایه گذاری ارزی بوده است که توسط شرکت ال‌جی فاینانس شده است و ۷۰۰ میلیارد ریال نیز سرمایه گذاری شرکت گلدیران مربوط به این پروژه بوده است.

شرکت صنایع گلدیران با راه اندازی این پروژه علاوه بر تامین بازار و نیازهای داخلی، برنامه هایی برای صادرات این محصولات در نظر گرفته است. که باتوجه به برنامه ریزی های موجود امکان پذیر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *