ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اپل ابزارهای مدیریت قدرت را در iOS به روز می کند

apple

پس از انتقاد از عملکرد ضعیف اپل برای افزایش عمر باتری، این کمپانی اعلام کرد که سیستم مانیتور جهت سلامت باتری و یک ابزار مدیریت قدرت در آپدیت iOS عرضه خواهد کرد.

در یک پیش نمایش نادر، اپل توضیح داد که iOS 11.3 شامل جنبه های جدیدی خواهد بود که توصیه های سلامت باتری و خدمات آن را نمایش خواهد داد. کاربران همچنین می توانند ببینند که آیا قابلیت مدیریت قدرت اپل فعال شده است یا خیر، همچنین گزینه ی خاموش کردن آن نیز وجود دارد. اپل گفت مانیتور سلامت باتری برای آیفون ۶ و بالاتر در دسترس خواهد بود در حالی که ابزار مدیریت قدرت برای آیفون ۶ و ۷ پلاس در دسترس خواهد بود.

این تغییرات پس از آن رخ داد که اپل با کاهش چشمگیر عملکرد در آیفون های قدیمی تر بدون نیاز به دانش کاربران برای افزایش عمر باتری مواجه شد. اگر چه اپل ادعا کرد که این حرکت برای بهبود تجربه کاربر طراحی شده است و پس از آن عذرخواهی کرد، اما با پرونده های قضایی روبرو شد و از طرف مقامات و گروه های مصرف کننده در ایالات متحده، فرانسه و چین مورد بررسی قرار گرفت.

دیگر ارتقاء ها

iOS 11.3 اپل همچنین شامل تعدادی از به روز رسانی های دیگر از جمله پیشرفت ARKit را در اختیار قرار می دهد که امکان قرار دادن بهتر موارد در محیط های واقعی را فراهم می کند، اضافه کردن یک قسمت ضبط سلامت در اپلیکیشن نیز انجام خواهد گرفت که ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد تا پرونده ها را برای یک بیمار ارسال کرده و موقعیت پیشرفته ای را برای استفاده کنندگان از تلفن همراه با قابلیت های ویژه فراهم آورد و نیز موقعیت مکالمه تلفنی را برای پاسخگویی اضطراری فراهم خواهد نمود.

اپل اذعان کرده است که iOS 11.3 در ماه های آینده عرضه خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *