ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با اس اس دی گیمینگ PT920 COMMANDO در تمام حملات پیروز باشد

۱

اس اس دی PT920 COMMANDO  از PCIe نسل ۳X4 با سرعت خواندن و نوشتن ۲۵۰۰/۱۳۵۰ مگابایت در ثانیه پشتیبانی میکند، اس اس دی کماندو PT920، همانگونه که از نامش پیداست هر حرکت بازی را دقیق و قدرتمند می سازد.

برای اثبات ادعای خود در یک بازی جنگی، شما به یک اس اس دی سخت در مرکز سیستم خود جهت کنترل هر حرکت با قدرت، سرعت و دقت نیازمندید. طراحی PT920 COMMANDO الهام گرفته از یک تفنگ تهاجمی است.

اسلحه ای برای حرکت های سریع و روان

PT920 در ظرفیت های ۲۴۰GB و ۴۸۰GB تولید شده که از آخرین ورژن PCI Express Gen 3 x4 پشتیبانی می کند و و با استاندارد NVMe 1.2 مطابقت دارد. این محصول با تکنولوژی منحصر به فرد اپیسر و کیفیت MLC ساخته شده، ظرفیت ۴۸۰GB این مدل با سرعت چشم گیر خواندن ۲۵۰۰MB/s و نوشتن ۱۳۰۰MB/s به خوبی ۱۷۵,۰۰۰ IOPs رسیده که هر حرکت بازی فشرده را دقیق و سریع میسازد.

PT920 COMMANDO  همراه با چند تکنولوژی پیشرفته که در ساخت SSD بکار میرودبرای ارائه عملکرد بی نظیرارائه شده است.  برای دقت و ایمنی خواندن و نوشتن داده ها، این محصول مجهز به:

۱۲۰bit/2KB ECC،
 
End-to-End Data Protection،
 Smart ECC™
SmartRefresh

 می باشد. سیستم |S.M.A.R.T. monitoring| و |Global Wear Leveling| عملیات را به بهترین نحو نگهداری میکند. به علاوه PT920 دارای مزایایی مانند مصرف انرژی کم و توانایی قوی برای مقابله با حجم کار فشرده است، که آن را برای سیستم های با سرعت بالا و حرفه ای ایده آل میسازد.

پیروزی از درون آغازمیشود

ظاهر PT920 COMMANDO’ که به صورت اسلحه جنگی است مفهوم واقعی بازی را در سطح حرفه ای القا می کند. دستگیره تفنگ همراه با یک سیستم خنک کننده طراحی شده در حالی که قطعات دیگر با جزییات کامل و دقیق همانند پورت تخلیه حرارت عمل میکنند .به علاوه  انتقال حرارت بصورت مداوم  باعث میشود سیستم بصورت عالی حرارت را از درون خارج کند و گارانتی ۳ ساله به همراه سیستم حفاظتی باعث افزایش طول عمر این کالا میگردد .


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share