ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با جدیدترین قابلیت اینستاگرام آشنا شوید

instanew

آیا شما هم دوستانی دارید که زیاد از خود عکس به اشتراک می گذارند؟ آیا دوست دارید بدون اینکه کسی را ناراحت کنید، صفحه ی مجازی مرتبی داشته باشید؟ به زودی قادر خواهید بود تا برخی از کاربرانی که پست های زیادی می گذارند را خاموش (Mute) نمایید تا پست های آن ها را روی صفحه ی خود نبینید؛ بدون آنکه نیاز به آنفالو کردن آن ها باشد. با توجه به قابلیت های جدیدی که اینستاگرام در حال فعال نمودن آن هاست، می توانید صفحه ی خود را بهتر از قبل کنترل نمایید.

یکی از یوزرهای اینستاگرام با آیدی @wongmjane این ویژگی جدید را در اپلیکیشن خود امتحان نموده است. این گزینه احتمالا به شیوه ی مشابهی با قابلیت خاموش ساختن (Mute Option) در توئیتر کار می کند که شما مجبور نیستید پست هایی را از افراد خاصی مشاهده کنید، اما می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

این تنها آزمون اینستاگرام نیست و گویا دست اندرکاران این اپلیکیشن در حال ایده پردازی جهت نمایش تقویم برای استوری های شما هستند که نگاه کردن به پست های قبلی را که دیگر در دسترس مخاطبانتان نیستند راحت تر می کند.

البته گویا چیزهای بیشتری نیز وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی هایی که @wongmjane نشان داده است، اضافه کردن قابلیت های استوری علاوه بر گزینه های معمول مانند Boomerang، Focus و Rewind است و استوری ها هم اکنون محبوب ترین  قسمت های برنامه Instagram هستند.

با توجه به اهمیت استوری ها، به نظر می رسد اینستاگرام در حال آزمایش گزینه ای برای ارسال واکنش به استوری هاست. این ویژگی در Facebook Stories در دسترس است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *