ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تولید گوشی در رنگ های جدید و جذاب

essential

کمپانی Essential تولید کننده ی تلفن های همراه، توسط یکی از متخصصین اندروید به نام اندی روبین، به دنبال تولید جذابیت جدیدی برای گوشی های خود بوده و سه رنگ جدید برای اولین بار در گوشی های هوشمند تولید کرده است.

این رنگ ها با ترکیب کریستال و مس و با نام ترکیب “در عمق اقیانوس” یا Ocean Depths ، نوعی “طوسی کهکشانی” به رنگ استیل یا Stellar Gray  و “مشکی مسی” یا Copper Black که یک نوار مسی دور یک فریم مشکی را به نمایش می گذارد، به وجود آمده اند. بر خلاف بدنه ی آلومینیومی مورد استفاده در غالب تلفن های هوشمند، این کمپانی اذعان کرد که گوشی های تولیدی آن دارای سرامیک رنگی بوده تا به ظاهر جدید دست پیدا کنند. این استراتژی به گفته ی فروشنده ی آن تولید محدود می باشد که آن را یک ضرورت می داند.

تیم طراحان و مهندسین این شرکت، ماه ها برای ساخت رنگ سفارشی سرامیکی وقت صرف کرده اند. ویژگی ای که بسیار پیچیده تر و چالش برانگیزتر از تغییر رنگ در مواد استاندارد مانند پلاستیک است. با وجود کار اضافی و سرمایه گذاری بسیار، تولید سرامیک رنگی به طور مداوم کار ساده ای نیست، بنابراین این کمپانی فقط یک سری کوچک از هر یک از این رنگ های جدید را ساخته است.

نمونه های رنگی این سری گوشی ها به طور موفق تولید شده اند. اولین نمونه ی تولیدی این کمپانی که رونمایی شد “در عمق اقیانوس” است که روز پنجشنبه ۱۵ فوریه در دسترس همگان قرار گرفت.

“طوسی کهکشانی” در ۲۰ فوریه و “مشکی مسی” روز ۲۲ فوریه در دسترس همگان قرار خواهد گرفت. هر سه این مدل ها ۱۰۰ دلار از انواع معمولی این گوشی ها که در حال حاضر ۵۹۹ دلار در بازار قیمت دارد، ارزان تر عرضه می شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *