ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سامسونگ، تیم تست ۲۸GHz تشکیل داد

samsung5g

کمپانی سامسونگ اعلام کرده است که با همکاری جدیدی با (National Instruments (NI فناوری ۵G را توسعه خواهد داد. این امر به آن اجازه می دهد تا قابلیت تحرک ایستگاه پایه ۵G خود را با استفاده از تجهیزات کاربر نهایی شبیه سازی کند.

NI تجهیزات نرم افزاری LabView مبتنی بر کاربر را فراهم می کند که ایستگاه پایه سامسونگ ۵G NR می تواند در زمان واقعی به منظور ارزیابی عملکرد در ۲۸ گیگاهرتز متصل شود. جیمز کیمری، مدیر بازاریابی محصولات NI برای ارتباطات RF و رادیویی تعریف شده توسط نرم افزار، اعلام کرد که سیستم mobile world wide به تست عملکرد ۵G اساسی از جمله ۲۵۶QAM، تجمع حامل و MIMO، و همچنین شاخص های کیفیت سرویس مانند تماس ها و داده های کاهش یافته تحت شرایط ضعیف یا حتی پیش از انتشار دستگاه های ۵G، کمک خواهد کرد.

کیمری توضیح داد که این مشارکت همچنین به سامسونگ کمک می کند تا قابلیت همکاری تجهیزات خود را به اپراتورها نشان دهد.

وی افزود:”ا گر سامسونگ تست UE (تجهیزات کاربر) خود را توسعه بخشد، قابلیت همکاری چندگانه آن را به شکل قابل توجهی نشان نخواهد داد، برای سامسونگ این مساله حائز اهمیت بسیار است که با یک شخص ثالث به طور مستقل همکاری کند و نیز قادر باشد تا راه حل های خود را سریع تر از دیگر رقبای این اکوسیستم ارائه دهد”.

“همزمان که تلفن های همراه (با فناوری ۵G) در دسترس قرار گیرند اپراتورهای خدمات، همچنان به آزمایش تجهیزات ایستگاه پایه با انواع دستگاه های مختلف تولید کنندگان ادامه خواهند داد. بنابراین این واقعاً اولین گام خواهد بود”.


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *