ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

فصل داغ تابستان به همراه اورکلاکینگ گیگابایت

img1

کمپانی گیگابایت که یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت سخت افزار است قصد دارد تا با برگزاری  سومین مسابقۀ اورکلاکینگ آنلاین خود در ابعاد جهانی، کاربران خود را به استفاده از حداکثر توانایی مادربردهای جدید خود تشویق نماید. این مسابقه سومین مسابقه از چهار مسابقۀ اورکلاکینگ می باشد که گیگابایت قصد دارد در این زمینه برگزار نماید. این کمپانی در ماه March و April اولین و دومین دوره از این مسابقات را در سال میلادی جاری برگزار نمود که به میزبانی وب سایت HWbot.org صورت پذیرفت.

یکی از نکات جذاب این مسابقات برگزاری آن در سطح جهانیست و کاربران ایرانی نیز می توانند با عضویت در وب سایت میزبان و شرکت در این مسابقه از جوایز ارزشمندی که کمپانی گیگابایت برای این مسابقات در نظر گرفته است بهرمند شوند. در این مسابقه گیگابایت برای شرکت کنندگان و نفرات برتر تا ۲۵۰۰ دلار جایزه در نظر گرفته است که شامل اهدای جوایز به قید قرعه بین تمامی شرکت کنندگان می باشند.

از دیگر شرایط و قوانین مهم این رویداد محدودیت کاربران در استفاده از پردازنده و کارت گرافیک می باشد. این امر باعث می شود تا همۀ دوستداران اورکلاکینگ بتوانند در این مسابقه شرکت نمایند و نیازمند قطعات گرانقیمت جهت شرکت در این مسابقه نباشند. پردازنده و کارت گرافیکی که جهت شرکت در این مسابقه انتخاب شده است، پردازندۀ ارزان قیمت Core i3 7350k به همراه کارت گرافیک Nvidia GT 730 می باشد. کاربران با اورکلاکینگ این دو قطعه در دو بخش (کلاس خنک سازی) Ambient و Extreme با هم به رقابت خواهند پرداخت. استفاده از مادربردهای گیگابایت برای شرکت در این مسابقه الزامی است. نرم افزارهای تست این مسابقه به ترتیب GPU PI FOR CUP 1B، ۳DMARK ICE STORM و CATZZILA 720P می باشد. کاربرانی که خواستار شرکت در این مسابقه هستند می توانند برای بررسی بیشتر قوانین و چگونگی برگزاری این مسابقه به صفحه مربوط به قوانین مراجعه نمایند.

همانگونه که پیشتر اعلام شد گیگابایت جهت جذابتر نمودن این مسابقه برای برندگان و شرکت کنندگان این مسابقه مبلغی بالغ بر ۲۵۰۰ دلار جایزه تعیین نموده است که جوایز این آن به شرح ذیل می باشد:

کلاس خنک سازی به روش Ambient

نفر اول

GIGABYTE GeForce GTX 1070 Mini-ITX OC ($399.99 USD)

نفر دوم

GIGABYTE Gaming Z270X-Gaming SOC ($239.99 USD)

 نفر سوم

G.SKILL TridentZ Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 3600 Memory ($159.99 USD)

کلاس خنک سازی به روش Extreme

نفر اول

Intel® Core i7-7700K ($349.99 USD)

نفر دوم

GIGABYTE Gaming Z270X-Gaming SOC ($239.99 USD)

نفر سوم

GIGABYTE AORUS Z270X-Gaming 7 ($239.99 USD)

جوایز مربوط به قرعه کشی بین تمامی شرکت کنندگان

۲x GIGABYTE Gaming Z270X-UD3 ($149.99 USD)

۲x G.SKILL TridentZ Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 3600 Memory ($159.99 USD)

ENERMAX Platimax 850W PSU ($169.99 USD)

Open Benchtable ($149.99 USD)

دفتر گیگابایت ایران ضمن اعلام پشتیبانی از کاربران، اعلام کرد که کاربران ایرانی جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مسابقه می توانند به انجمن ها و وب سایت های مرتبط به گیگابایت مراجعه نمایند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share