ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

قلم مجهز به بلوتوث گلکسی نوت ۹

s9 pen

اخیراً خبرهایی حاکی از آن که Galaxy Note 9 S قابلیت های ویژه ای را به رخ جهانیان خواهد کشید، به گوش می رسد. اما ما هنوز ایده هایی (واقعی) درباره آنچه که ممکن است به دنبال داشته باشد نداریم.

با توجه به اظهارات یکی از منابع نشت دهنده ی اخبار به نام IceUniverse، قلم جدید S در گوش های سامسونگ، ارتقا یافته و قابلیت اتصال به بلوتوث را خواهد داشت. این قابلیت به این قلم امکان انجام سریع تر و بهتر بسیاری از کارها از جمله نوشتن روی صفحه ی نمایش Galaxy Note 9 را خواهد داد.

اعتقاد بر این است که قابلیت جدید بلوتوث قلم S امکان کنترل و تنظیم موسیقی را نیز برای شما فراهم خواهد ساخت (متصور شوید که دکمه ای برای متوقف کردن و یا رد کردن هر آهنگ روی قلم نصب خواهد شد) و یا دکمه ای برای سلف تایمر در مدت زمان های زیاد روی آن قرار می گیرد که به خصوص برای گرفتن عکس های سلفی گروهی از راه خیلی دور قابل کاربرد است.

همزمان با ویژگی های گزارش شده از قابلیت های بلوتوثی قلم S Galaxy Note 9، شایع شده است که یک باتری ۴۰۰۰mAh عظیم و برخی ویژگیهای دیگری که آن را بسیار قدرتمند خواهد ساخت در آپدیت جدید آن به بازار خواهد آمد. همچنین به نظر می رسد که از لحاظ طراحی، بسیار مشابه Galaxy Note در سال گذشته باشد.

در هفته های آتی خبرهای بیشتری به گوش خواهد رسید، زیرا رونمایی از  Galaxy Note 9 در تاریخ ۹ آگوست ۲۰۱۸ تعیین شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *