ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مایکل بوکر مدیرمالی شرکت زیمنس خاورمیانه شد

Michael Buker

شرکت زیمنس مایکل بوکر را به سمت مدیر ارشد مالی این شرکت در خاورمیانه منصوب کرد که از تاریخ اول فوریه سال ۲۰۱۸ (۱۲ بهمن، ۱۳۹۶) در پست جدید خود ایفای نقش خواهد کرد. وظیفه وی در سمت جدید، مدیریت امور مالی شرکت زیمنس در خاورمیانه، افزایش سوددهی و حمایت از زمینه‌های کلیدیِ در حال رشد این شرکت در منطقه خواهد بود. همچنین، بوکر موظف خواهد بود تا از هوشمندسازی و همکاری‏های مشارکتی بالقوه با مشتریان حمایت کند. آقای بوکر، این نقش را پس از «عالیه الریفای» (Alia Al Rifai) بر عهده می‌گیرد که از این پس نقش جدیدی را در دفتر مرکزی زیمنس در شهر مونیخ آلمان ایفا خواهد کرد.

دیتمار سیرس‌دورفر، مدیرعامل شرکت زیمنس در خاورمیانه در این‌باره می‌گوید:«حالا که «عالیه» چالش جدیدی را در زندگی حرفه‌ای خود می‌پذیرد، ما از او برای مدیریت و تعهد برجسته‌اش در چند سال گذشته تشکر و برای او در شغل جدیدش آرزوی موفقیت می‌کنیم.

همچنین خرسندیم که به مایکل در تیم خاورمیانه زیمنس خوشامد یگوییم. این منطقه با اقتصاد‏ در حال رشد خود، همواره فرصت‌های هیجان‌انگیزی برای همکاری‌های مشارکتی را با مشتریان‌ برای زیمنس به ارمغان می‏‌آورد. با تجربه ارزشمند مایکل در سمت‌های مدیریت امور مالی، ما منتظریم تا هرچه بیشتر از فرآیند تحول و هوشمندسازی در منطقه حمایت کنیم.»

بوکر با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه مدیریت امور مالی، فعالیت خود با زیمنس را به عنوان مدیر پروژه بخش ادغام و سرمایه‏گذاری در سال ۲۰۰۶ میلادی در مونیخ آغاز کرد. وی سپس نقش‌های مدیریتی متعددی را در بخش‏های سازمانی، انرژی‌های تجدیدپذیر و زیرساختی به عهده گرفت.

آخرین سمت او پیش از قبول مسئولیت جدید، مدیریت ارشد امور مالی بخش لجیستیک فرودگاه‌ها، بسته‌بندی و ارسال بوده است. همچنین وی پیش از پیوستن به زیمنس، به عنوان نائب‌رئیس ادغام و سرمایه‌گذاری‌ها برای گروه HVB در شهر مونیخ آلمان فعالیت کرده است.

بوکر درباره مسئولیت جدید خود می‌گوید: «باعث افتخار من است که به عنوان جایگزین «عالیه» که مدیری فوق‌العاده است، فعالیت خواهم کرد و به تیمی موفق و پویا در خاورمیانه خواهم پیوست.» او اضافه می‏کند:«اولویت اصلی من، اطمینان حاصل کردن از ادامه همکاری‌ با شرکای فعلی داخلی و خارجی و تامین سلامت مالی منطقه خواهد بود. همچنین، تمرکز تیم مالی بر حمایت از توسعه زیرساخت‌های حیاتی، گسترش پورتفولیو دیجیتال زیمنس و افزایش ارزشی است که برای مشتریان خود به ارمغان می‌آوریم.»

 


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *