ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

متقاضیان ارزیابی کیفی بازی‌ها ثبت‌نام کنند

بنیاد ملی – بازی – زیما

با نزدیک شدن به زمان پایان ثبت‌نام تیم/ شرکت‌های بازی‌سازی در ساختار حمایتی همگرا، از امروز یکشنبه ۱۸ شهریور ماه ۹۷ ثبت‌نام ارزیاب برای ارزیابی کیفی بازی‌های ارسال‌شده آغاز می‌شود.

علاقه‌مندانی که در حوزه‌های فنی، هنری، طراحی بازی و مدیریت پروژه بازی، تخصص و تجربه کافی دارند، می‌توانند به پورتال بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به آدرس  https://portal.ircg.ir  مراجعه کرده و در بخش «ساختار حمایتی همگرا» فرم مربوط به «ثبت‌نام ارزیاب‌ها» را پر نموده و رزومه خویش را ضمیمه نمایند.

درخواست‌های ارسال شده در شورای سیاستگذاری حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای بررسی خواهند شد و پس از انعقاد قرارداد حقوقی با ارزیاب‌های انتخاب شده، این ارزیاب‌ها از پاییز ۹۷ در جلسات حضوری ارزیابی به بررسی کیفی بازی‌های ارسال‌شده خواهند پرداخت.

پیش‌بینی می‌شود فرآیندهای ارزیابی حداقل ۴۵ روز به‌طول بیانجامد. بدیهی است شاخص‌های ارزیابی و اطلاعات مورد نیاز ارزیاب‌ها جهت کارشناسی بازی‌ها، از تیم‌ها و شرکت‌های بازی‌ساز دریافت شده و ارزیاب‌ها تنها وظیفه‌ی بررسی پرونده‌ها (بازی‌ها) را به عهده دارند.

علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ سه‌شنبه ۲۷ شهریور ۹۷ اطلاعات خود را در پورتال بنیاد تکمیل نمایند. اطلاعات تکمیلی در خصوص پذیرفته‌شدگان، متعاقبا اعلام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *