ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

معرفی اپلیکیشن المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ

pyeongchang-app

اپلیکیشن رسمی پیونگ چانگ ۲۰۱۸ (PyeongChang 2018) برای المپیک زمستانی امسال به بازار آمد. این برنامه ویژگی هایی که از آن انتظار دارید را در خود دارد. از قبیل: امتیازات، تعداد مدال ها، اخبار، مکان رویدادها و خرید بلیط. این اپلیکیشن هم برای کسانی که به دیدار بازی ها می روند و هم کسانی که در خانه به تماشای آن ها می نشینند مفید است.

این برنامه هم چنین اطلاعات فرهنگی و اطلاعات گردشگری را نیز در خود دارد و نیز دارای باگ های بسیار کمی بوده و رایگان می باشد. این اپلیکیشن به پنج زبان کره ای، انگلیسی، فرانسوی، چینی و ژاپنی در دسترس است.

المپیک  زمستانی پیونگ چانگ برای ورزشکاران تمام کشورها بهترین عرصه برای جمع شدن و رقابت در سطح جهانی می باشد. پیونگ چانگ واقع در کره جنوبی، میزبان این رقابت هاست و برای طرفداران و بینندگان با همکاری شرکت سامسونگ  اپلیکیشن رسمی المپیک را تولید کرده است.

 تا قبل از شروع بازی ها می توانید اپلیکیشن را دانلود کرده و از رویدادهای مربوط به بازی ها باخبر شوید. البنه اکنون بیش تر داخل این اپلیکیشن حالت پیش نمایش و اطلاعات کلی درباره پیونگ چانگ وجود دارد.

در قسمت بالای برنامه از آب و هوا و برخی اطلاعات راجع به این شهر مطلع می شوید. این اپلیکیشن هم چنین دارای قابلیت آپدیت شدن نسبت به وضعیت بازی ها و نیز نمای کلی از مکان های تکمیل شده با نقشه های ۳D و فیلم های پرواز هواپیماهای بدون سرنشین را دارد. برنامه ی کامل بازی ها نیز داخل آن موجود است.

این اپلیکیشن را می توانید از گوگل پلی (Google Play) دانلود کنید.


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
  • avatar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *