ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

معرفی جدیدترین تکنولوژی ماوس های بی سیم

razer6

Razer Mamba HyperFlux یک ماوس بی سیم (وایرلس) است که مشکلات پیشین ماوس های بی سیم قبلی را ندارد. این ماوس بسیار سبک بوده و نیازی به شارژ شدن ندارد. شرکت تولید کننده ی آن اذعان می نماید که یک میدان مغناطیسی، شارژ را به ماوس انتقال می دهد. این تکنولوژی باعث ایجاد انرژی نامحدود برای ماوس و حذف نیاز به باتری می شود.

آزادی واقعی بی سیم

آزادی بی سیم را به صورت واقعی با Razer Mamba HyperFlux تجربه کنید. این ماوس ها با پشتیبانی جدیدترین فناوری بی سیم ماوسی فوق العاده سبک و بی سیم تولید کرده است که به طور بی نهایت برای شما کار می کند. این ماوس شارژ خود را از پد ماوسی که روی آن حرکت می کند گرفته و مادامی که روی این پد حرکت می کند، نیازی به شارژ ندارد.

نیروی بی سیم

با استفاده از این دستگاه، نسل آتی بازی های بی سیم را مشاهده می نمایید. تکنولوژی نیروی بی سیم Razer HyperFlux به پد ماوس این اجازه را می دهد تا با ایجاد یک میدان مغناطیسی، به طور موثر و مستقیم، قدرت را به طور مستقیم به ماوس خود انتقال دهد. این تکنولوژی باعث ایجاد قدرت نامحدود برای ماوس و حذف نیاز به باتری می شود. نتیجه ی این تکنولوژی، پدید آمدن یک ماوس بی سیم بسیار سبک وزن است  که همواره در حال حرکت بوده و هیچ وقت نیازی به توقف و شارژ مجدد ندارد.

فوق سبک-فوق سریع

این ماوس چون نیازی به باتری ندارد، تنها ۹۶ گرم وزن دارد. این ماوس حین بازی های پرسرعت و به مدت طولانی به سرعت تغییر جهت داده و راحت برداشته و جابجا می شود.

به راحتی و به طور کامل حرکت کنید

ماوس Razer Mamba HyperFlux مجهز به سنسور ۱۶۰۰۰ DPI و اپتیکال ۵G  و تکنولوژی فرکانس آداپتیو (قابل وفق) برای ثبات سیگنال بی سیم است. این ماوس جابجایی سریع و دقیق را امکان پذیر می نماید.

بهترین تکنولوژی در جهان

این ماوس دارای یک سطح سخت و یک سطح پارچه ای جهت انعطاف پذیری بیشتر است. می توان از سطح سخت آن برای حرکت سریع ماوس و یا سطح نرم (پارچه ای) آن برای تعیین دقیق هدف و کنترل ماوس استفاده کرد.


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
  • avatar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *