ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پیج های مسافرتی اینستاگرام

instagram-keyboard-app-take-pictures-photos-pics

اینستاگرام مکان خوبی برای به اشتراک گذاشتن مکانهای جدیدی هست که توی دنیا کشف کردی.من همیشه دنبال اکانت های جدیدی در خصوص مسافرتم اما فقط عکاس ها رو دنبال نمیکنم بلکه اکانتی رو دنبال میکنم که داستانهایی رو که در طول سفر باهاشون روبه رو شده  رو هم با ما به اشتراک میزاره و در کنار اون مکان های جدید رو معرفی میکنه.پس بیایید با همنگاهی به چندتا اکانت مسافرتی فوقالعاده بندازیم

Young Adventuress

لیز آمریکاییه اما اخیرا نیوزلند رو وطن خودش میدونه.به نظر نمیرسه که هیچ وقت عکس بدی از نیوزلند به اشتراک گذاشته باشه.اونو فالو کنید تا با عکس های زیبایی از نیوزلند آشنا بشید.

 

Uncornered Market

دن و آدری تقریبا ۱۵ ساله که مشغول سفر هستن و اکانت انستاگرام اونها گویای داستانهاشونه. میتونید اونا رو فالو کنید و شاهد سفرهاشون در سراسر دنیا باشید.

The Blonde Abroad

کریستنهمیشه در یه جای فوق العاده است.یه فستیوال ،یه ساحل دور افتاده  یا یه ماجراجویی تازه.عکسای اون خیلی الهام بخشه.مد ،فستیوال ها و عکاسی هاش باعث میشه که دلت بخواد سفر کنی.

The Planet D

دیوید و دب به بیش از ۱۰۰ کشور سفر کردن و درهر ۷ قاره حضور داشتن.اونا ماجرا جو ترین زوج هایی هستن که من میشناسم.اونا عکسای باورنکردنی از سفرهاشون میگیرن و در معرفی مکانهای جدید فوق العاده ان.

Lee Abbamonte

لی به همه کشورهای دنیا سفر کرده و شاید بشه گفت جوان ترین آمریکاییه که این کارو انجام داده.اون همیشه در حال سفر کردنه و از مکان های زیبا عکسهای بسیار دیدنی رو به اشتراک میزاره.چه قطب جنوب چه فیلیپین ، لی همیشه در حال حرکته.

The Points Guy

برایان مدام در حال سفر در سراسر دنیاس.برایان رو دنبال کنید تا همه جای دنیا رو رایگان ببینید.

Airbnb

این اکانت یه بلاگر یا عکاس نیست اما هنوزم من دوسش دارم.این اکانت مکانهای جدید و امکانات اجاره ای عالی رو معرفی می کنه.اجازه بدید  این اکانت الهام بخش تعطیلات بعدی شما باشه.

David’s Been Here

دیوید همیشه در حال سفر در سراسر دنیاس از اروپا تا آسیا،کارائیب،آفریقا و غیره.شما میتونید عکس سفرهای دیوید رو روی اکانت اینستاگرام اش پیدا کنید

AFAR

این اکانت یه شخص ثابت نیست اما مجموعه ای از عکسهایی از سراسر دنیاس.این اکانت مکانهای جدیدی و معرفی میکنه و دیدگاه جدیدی رو روی مقاصد مختلف به نمایش میزاره.

LandLopers

مت اکانت باور نکردنی داره که نمایشی از سفرهای اون به سراسر دنیاس.اون همیشه مکانهای فو قالعاده ای رو بازدید میکنه و عکس های شگفت انگیزی رو برای به اشتراک گذاشتن تجربیاتش  به نمایش میزاره.


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *