ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پیشنهاد ویژه نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه به بازی‌سازان ایرانی

گیمینگ-زیما

مجموعه گیم کانکشن فرانسه شرایط ویژه‌ای را برای حضور استودیوهای بازی‌سازی ایرانی در نظر گرفته تا بازی‌سازان ایرانی راحت‌تر بتوانند در این رویداد تجاری معتبر حضور پیدا کنند.

مجموعه گیم کانکشن اعلام کرده که برای شرکت‌های ایرانی که به حضور در این رویداد علاقه‌مند هستند ۶۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است. قیمت غرفه ۴ متری به همراه ۲ بلیت تجاری این رویداد ۳۸۰۰ یورو اعلام شده که با اعمال این تخفیف شرکت‌های ایرانی تنها ۹۹۰ پرداخت خواهند کرد.

مجموعه گیم‌کانکشن اعلام کرد که قیمت هر بلیت تجاری برای استودیوهای بازی‌سازی ایرانی از ۱۸۰۰ یورو به ۵۹۰ یورو کاهش پیدا کرده است. همچنین قیمت بلیت معمولی این رویداد هم برای شرکت‌های ایرانی از ۴۹۰ یورو به ۱۹۰ یورو کاهش می‌یابد.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با مذاکراتی که با مجموعه گیم کانکشن فرانسه داشت، توانست میزان تخفیف در نظر گرفته شده برای بازی‌های برتر گیمیستان TGC 2018 را به ۸۵ درصد افزایش دهد.

بر همین اساس قیمت غرفه به همراه ۲ بلیت تجاری از ۳۸۰۰ یورو به ۵۴۰ یورو و قیمت بلیت تجاری از ۱۸۰۰ یورو به ۲۷۰ یورو رسیده است.

همچنین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای حمایت بیشتر از بازی‌سازان ایرانی که قصد شرکت در این رویداد بین‌المللی را دارند به هریک از برندگان گیمیستان رویداد TGC 2018 مبلغ ۵۴۰ یورو بابت تامین هزینه غرفه کمک مالی می‌کند.

شرکت‌هایی که تمایل دارند در رویداد گیم‌کانکشن شرکت کنند و از این تخفیف بهره‌مند شوند می‌توانند تا ۲۷ مرداد ماه درخواست خود را به contact@ircg.ir ارسال کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *