ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کاهش سفارشات اسپیکر هوم پاد اپل ؛ علت چیست؟

Reduced-Home-Audio-Speakers

خبرهای موجود نشان از کاهش سفارشات اسپیکر هوم پاد اپل دارند. تلاش اپل در تجارت اسپیکرهای هوشمند طبق برنامه پیش نمی رود!

تقاضا برای خرید اسپیکرهای هوم پاد اپل کاهش یافته است. خبرگزاری های معتبر اعلام کرده اند که سفارشات هوم پاد برای تولید از سوی کمپانی Inventec در ماه مارس با کاهش مواجه شده اند؛ یعنی دو ماه بعد از عرضه آن به بازار.

این اسپیکر هوشمند اولین بار قرار بود در ماه دسامبر و همزمان با تعطیلات کریسمس روانه بازار شود، اما تا اوایل سال ۲۰۱۸ به تعویق افتاد. بعد از آغاز پیش فروش در ماه ژانویه، این اسپیکر توانست تقریباً یک سوم از بازار اسپیکرهای هوشمند را به دست آورد.

اما مدتی است که تقاضا برای هوم پاد کاهش یافته و طی ده هفته نخست فروش، هوم پاد تنها ۱۰ درصد از بازار اسپیکرهای هوشمند را توانسته به خود اختصاص دهد. در مقابل سهم آمازون از این بازار ۷۳ درصد اعلام شده است. کاهش سفارشات اسپیکر هوم پاد اپل باعث شده این کمپانی از گوگل هم شکست بخورد.

هوم پاد اپل برای نخستین بار در جریان WWDC سال ۲۰۱۷ و با قیمت ۳۴۹ دلار رونمایی شد. هوم پاد اپل یکی از بهترین اسپیکرهای هوشمند موجود در بازار به حساب می آید که با مجموعه ای از میکروفون ها، توییترها و الگوریتم های پیشرفته نرم افزاری، کیفیت صوتی خارق العاده ای به ارمغان آورده است. البته با وجود این توانایی ها نقدهایی نیز به آن وارد است که شاید همین موارد باعث کاهش سفارشات اسپیکر هوم پاد شده باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *