ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

گزارش برگزاری انتخابات اعضا کمیسیون سخت افزار

senf

جلسه انتخابات اعضا کمیسیون سخت افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با حضور چشم گیر فعالان حوزه سخت افزار عصر روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه در سالن کنفرانس دبیرخانه سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، در این مراسم، هر یک از فعالان متقاضی حضور در کمیسیون سخت افزار که پیش از این آمادگی خود رابرای عضویت در کمیسیون به صورت برخط اعلام کرده بودند، به معرفی سوابق و فعالیت حرفه ای خود پرداختند. سپس برگه های رای‌گیری برای انتخاب اعضا از میان نامزدها، توزیع شد.

پس از انجام فرایند رای دهی فعالان و اعلام اسامی ۲۱ نفر از منتخبان کمیسیون سخت افزاربه ترتیب آرا، در بخش انتخاب رئیس مقرر شد تا پس از تایید این منتخبان از سوی هیات مدیره، در اولین جلسه کمیسیون، رئیس از سوی خود اعضا انتخاب شود.

براساس آئین نامه جدید فعالیت کمیسیون ها در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، انتخاب و معرفی نهایی اعضای هر کمیسیون سازمان پس از برگزاری انتخابات داخلی آن، منوط به تصویب و تایید نهایی فهرست اعضا منتخب کمیسیون توسط هیات مدیره بوده و هیات مدیره موظف است حداکثر ظرف مدت یک ماه پس از برگزاری انتخابات کمیسیون، فهرست اعضای کمیسیون را به تصویب نهایی برساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *