ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

یکی از بهترین ویژگی های آیفون به اندروید می آید

android-oreo

در بیشتر موارد، کاربران اندروید آن را بسیار خوب تلقی می کنند. کاربران اندرویدی از انتخاب گوشی های مختلفی نسبت به پیشنهادات اپل استفاده می کنند و از میزان آزادی بیشتری در انتخاب گوشی برخوردارند که کاربران اپل حتی نمی توانند آن را تصور کنند. اما یکی از ویژگی های مهمی که در اپل یافت شده و در اندروید یافت نمی شودچیزی شبیه به iMessage اپل است، که پیام های ساده به چیزی بسیار کاربردی تبدیل می شود و به شما این امکان را می دهد که پیام های خود را از یک لپ تاپ یا هر وسیله ای دیگر از Apple ارسال کنید.

اما با توجه به تصاویر منتشر شده از توسعه دهندگان XDA، ویژگی محبوب iMessages ممکن است به زودی به اندروید برسد. این تیم، تصاویری از برنامه پیام های Android گوگل را نشان می دهد و در حالی که گوگل هنوز این تصاویر را تایید نکرده است، اما تأیید می کند که اصلاح دسکتاپ به برنامه اندورید خواهد آمد.

یکی از بهترین ویژگی های آیفون به اندروید می آید

با توجه به این تصاویر، نحوه ادغام دسکتاپ به این صورت است: اول، برنامه پیام های اندروید (Android Messages app) را دانلود کنید، سپس از پیام های وبسایت messages.android.com دیدن نمایید. در حال حاضر هیچ چیزی روی این وبگاه وجود ندارد، اما زمانی که سرویس راه اندازی شود این سایت یک کد QR به شما می دهد که می توانید گوشی خود را اسکن کنید. این برنامه، اپلیکیشن روی گوشی شما را به اپلیکیشن وب (web app) پیوند خواهد داد و شما می توانید متن را از هر مرورگر وب یا همان web browser ارسال کنید.

در مورد اینکه آیا این سرویس را راه اندازی خواهد شد یا خیر هیچ سندی نیست اما ممکن است گوگل در اوایل ماه مه در کنفرانس I / O خود اعلام رسمی کند. به نظر می رسد فقط کمی زمان مانده باشد تا اندروید به یکی از بهترین ویژگی های موجود در دستگاه های اپل دست پیدا کند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *